Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Komprimace v Outlook Express

Dobrý den, Outlook mi zkomprimoval emaily co mam stazene na PC, myslel jsem ze se budou pri otvirani rozbalovat, ale zmizely mi ze seznamu. Jsou nejspis zkomprimovane do souboru s příponou DBX, ale nenasel jsem v Outlooku jak se daji zpet rozbalit? Existaje vubec takova moznost? Nebo je na to pripadne jiny program? Dekuji za radu

podla mojich skusenosti sa obcas stane u niektorych uzivateloch, ze akoby sa stratili maily z OE - vzdy to bolo poskodenim *.DBX suborov na ktore zabrali len recovery nastroje - napr. www.oemailrecovery.com (bohuzial je plateny), ale mozno existuju aj free alt. recovery.

2) tieto 'straty' emailov sa stavaju vacsinou vtedy, ked presiahne pocet mailov v danej zlozke isty pocet mailov, alebo celkovo vacsi .DBX subor (iba tipujem: >0,5 GB alebo >1500 mailov) => pomaha vytvorit viacero zloziek - trebars pre kazdy rok jednu alebo podla inych kriterii - plati to aj pre prijate aj pre odoslane maily

t.j. skratka OE je ...