Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sestava počítače za 65k

Zdravím, chtěl bych si postavit vlastní počítač (herní). Nejsem profík, proto bych chtěl poradit, jestli je tato sestava "možná":
WiFi síťová karta: D-Link DWA-556
Počítačová skříň: FRACTAL Define R4 Black Pearl
DVD vypalovačka: Samsung SH-224DB
Pevný disk: Seagate Desktop SSHD 4000GB
SSD disk: Samsung 840 EVO Series Basic 250GB 7mm
Operační paměť: Kingston 16GB KIT DDR3 2400MHz CL11 HyperX Beast Series
Procesor: Intel Core i7-4770K
Chladič na procesor: Cooler Master V8 GTS
Počítačový zdroj: EVGA SuperNOVA 1000 G2
LED monitor: 24" BenQ RL2455HM
Grafická karta: GIGABYTE GeForce GTX TITAN OC
Klávesnice: Genius GX Gaming MANTICORE CZ+SK
Základní deska: MSI Z87-G45 GAMING

Poraďte mi prosím, jestli tam mám něco špatně.
PS: Všechny komponenty jsem vybíral na alza.cz; všechny je tam najdete.

Pevný disk: Seagate Desktop SSHD 4000GB

Ne radeji normalni WD Black nebo WD Velociraptor a radeji 2 disky 2TB nez jednou 4TB.

Kingston 16GB KIT DDR3 2400MHz CL11 HyperX Beast Series

Ne, kup normalni pamet 1.5V

GIGABYTE GeForce GTX TITAN OC

Ne, to neni herni grafika.

BenQ RL2455HM

Fuj, takovy pocitac a takhle to zabit.

Ta sestava, jak jsem už napsal rozjede jakoukoliv hru ve Full HD rozlišení na maximální detaily.
Co se grafiky týče, žádná Intel neexistuje. Existuje maximálně konkurenční nVidia, ale ta je o několik tisíc dražší a výkon má velice podobný. Nějaké to malé procento se za ty tisíce rozhodně nevyplatí.

Rozhold jsem že herní notebook je na nic. Stolní je daleko lepší, a když nemám potřebu ho přesouvat, není co řešit.
A chtěl bych aby mi ten počítač vydržel alespoň dva roky, u notebooku by mi za 1 rok odešla grafika (vlastní zkušenost, chladící podložku jsem měl).

Co říkáš na toto?
WiFi síťová karta: D-Link DWA-556
Počítačová skříň: NZXT Phantom H630 matná černá
DVD vypalovačka: Samsung SH-224DB černá
Pevný disk: Western Digital Black 3000GB 64MB cache s Advanced Format
Pevný disk 2: Western Digital VelociRaptor 1000GB 64MB cache
Operační paměť: Crucial 16GB KIT DDR3 1866MHz CL9 Ballistix Tactical
Procesor: Intel Core i7-4770K
Chladič na procesor: NOCTUA NH-D14
Počítačový zdroj: Enermax Revolution87+ 1000W Gold
LED monitor: 24" BenQ RL2455HM
Grafická karta: MSI GTX 780 Ti Gaming 3G
Klávesnice: Genius GX Gaming MANTICORE CZ+SK
Základní deska: MSI Z87-G45 GAMING
Počítačový zdroj: Enermax Revolution87+ 1000W Gold
LED monitor: 24" BenQ RL2455HM
Grafická karta: MSI GTX 780 Ti Gaming 3G
Klávesnice: Genius GX Gaming MANTICORE CZ+SK
Základní deska: MSI Z87-G45 GAMING

Z wikipedie: Arogance je povahová vlastnost lidí, kteří dávají najevo nadměrně silné ego, nadměrné sebevědomí. Projevuje se jako naduté, domýšlivé, pyšné či pohrdavé vystupování vůči druhým lidem.
Nemyslím si že bych se tak choval.

Františk B.:

Je někdo ochotný mi poradit tu sestavu? Abych tu neztrácel čas.

Eessencia - jinak "blb", co se namáhal:

Já jsem očividně ten čas ztrácel.

Františk B.:

Omlouvám se za 40 minut tvého života -_-

Varovaný M-Pol se preventivně distancoval a ani se mu nedivím. Tak hledejte grafiku od Intelu, stačí vyndat tu dedikovanou eanou GK s AMD čipem a můžete směle pařit na iGPU v CPU od Intelu a všichni budeme šťastní.

já myslím že jsem tady poradil celkem slušnou grafiku http://www.alza.cz/msi-gtx-780-ti-gaming-3g-d52246 5.htm je to na rozlišení 2560x1440 a ty sis dal do košíku 1920x1080 monitor tudiž ti ta MSI GTX 780 ti nadmíru stačí uvidíš.
Jen být tebou bych nezapoměl na OS http://www.alza.cz/microsoft-windows-8-1-cz-64-bit -oem-d484091.htm nebo jaký bys chtěl.
jinak ten monitor je celkem hezký pro hraní obzvláště online.

WiFi síťová karta: D-Link DWA-556
Počítačová skříň: NZXT Phantom H630 matná černá
DVD vypalovačka: Samsung SH-224DB černá
Pevný disk: Western Digital Black 3000GB 64MB cache s Advanced Format
Pevný disk 2: Western Digital VelociRaptor 1000GB 64MB cache
Operační paměť: Crucial 16GB KIT DDR3 1866MHz CL9 Ballistix Tactical
Procesor: Intel Core i7-4770K
Chladič na procesor: NOCTUA NH-D14
Počítačový zdroj: Enermax Revolution87+ 1000W Gold
LED monitor: 24" BenQ RL2455HM
Grafická karta: MSI GTX 780 Ti Gaming 3G
Základní deska: MSI Z87-G45 GAMING

jak se tu psalo akorát radši jinou myš a klávesnici než nějakou starší. Jenže to už bys měl přes 65 tisíc jelikož Nemáš do sestavy započtený 64 bitový OS konkrétně tento http://www.alza.cz/microsoft-windows-8-1-cz-64-bit -oem-d484091.htm

Dohromady bez klávesnice a myši a dopravy a sestavení to dělá
K úhradě : 64 658 Kč

Já jen shrnul to co tady postnul on. A to že tam chybí myš a klávesnice jsem ktomu i napsal, taky jsem mu tam nehodil záruky a možnost vrácení a dopravu a složeni :D Snad to trochu ořežem např na té skříni. A dáme tam místo W8 tento W7 http://www.alza.cz/microsoft-windows-7-home-premiu m-cz-sp1-64-bit-oem-d227298.htm
Tak zkuste lidi vybrat nějakou adekvátní skřín tak za 2 tisíce ?

No nic asi to necháme na dobu kdy tady tazatel bude jelikož bez něj se hovno dozvím co vlastně chce a nemůžem dávat sestavu dohromady. Klávesnici bych mohl jebat dáme tam tu tvojí kdyžtak si to změní on sám na světélkovanou.
Zdroj Ok chtěl do 65 k tak tam dáme ten od Esse.
Paměti Souhlas předěláme Nemusí to být zas tak šílené a jinak může kdykoliv dokoupit jelikož mu zbyde tak 2k

V tom případě ať vezme tu sestavu nahoře co jsem tam dal ty linky akorát ať dá
místo pamětí toto http://www.alza.cz/corsair-8gb-kit-ddr3-1866mhz-cl 9-red-vengeance-d284517.htm
místo zdroje toto http://www.alza.cz/seasonic-p-series-660-d462083.h tm
místo OS toto http://www.alza.cz/microsoft-windows-7-home-premiu m-cz-sp1-64-bit-oem-d227298.htm
a místo klávesnice toto http://www.alza.cz/tesoro-durandal-cherry-mx-red-d 405946.htm

a má to vyřešené.a ještě mu zbydou 2 tisíce. tak si může i dát tu svoji skříň http://www.alza.cz/nzxt-phantom-h630-matna-cerna-d 466673.htm

Ty očividně taky že se na to chodíš ještě koukat. Jenže kompletní sestava už tady padla a on stále neví tudiž mu tu sestavu pošlu na Email ať do toho nemůže nikdo kecat tudiž dostane sestavu která bude funkční výkonná a né příliš přehnaná (kromě toho hdd ten ještě asi zvážím s ostatními návrhy) A zítra ráno si ji může klidně objednat pokud na to má peníze :-D

Tak momentální číslo 148 (149 s tímto) je opravdu "lákavé", něco jako "Pavelka IT" a jeho příhřev místnosti. Sestavy navrhnuty a obratem "vylepšeny" (k horšímu, proto uvozovky) panem "nejsem profík". Je jasné, že už nesmyslná částka signalizovala pokus o "vtip" na cizí účet, jak jinak.
Dodatek: Když už, tak v té ceně by se vyjímal tento monitor.