Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při kliknutí na odkaz se mi na nové záložce objeví about:blank nebo prázdná stránka

Zdravím vás lidi,
chtěla bych vás poprosit o radu ať už jste se s tímto problémem setkali nebo ne.
Mám Windows 7 a jako internetový prohlížeč používám IE11.
Je možné,že mám v pc nějaký vir nebo jsem jen na něco omylem klikla?Tento problém řeším už asi 4 měsíce a ještě jsem se nedostala k tomu správnému řešení,tak jsem přešla na Google Chrome,jenže u toho mi vadí ta sledovanost a používat Mozillu nechci.Jsem na IE zvyklá a nerada bych ho měnila,tak se k tomuto problému opět vracím a doufám,že mi tady pomůžete.Jinak kdyby bylo potřeba,tak hijackthis a adwcleaner mám.:-)

Ahoj co já znám tak jen hláška "prázdná stránka" dělá jen "google" jinej sajrajt než google neexistuje. V IE se mi to nikdy nestalo tato hláška. U jiných stránek nemám problémy nebo načte něco bližšího ale neklame jak google. Máš nainstalovanej Piriform ve čtyřech verzích? Myšleno čistič,Defraggler,Wise Disk Cleaner a Malwareby ... Anti-Malware...a CCleaner Free Tak potom by jsi měla absolutní klid, na Defragglerovi najdeš po načtení veškeré veci je myšleno co tam patří a co nepatří můžeš s úsměvem vymáznou a je klid. Skutečně se mi nestalo že by IE hlásilo takouto věc fakt potom asi vir. Dej si nebo nech nainstalovat 4x Piriform a máš klid až do rakve, promin ale je tak. Vyhledá vše a zničí všechny viry,sám sem jich měl 80, zbyli mi dva ale jsou v rozbitém programu tj Centrum zabezpečení, to je vypnuto u mne nebo jak zapnu tak hlásí stále Neodpovídá, a takhle před opravou pc jsem číhal třeba 4hodky na spojení, po opravě jede pc jak rychlík do Brna, promin... :-) Něco zkus sice je rok 2015 a už ti to jede ale dnes jsem našel. No pozdě není nikdy,pa.