Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte tiskárnu

Dobrý den,potřebuji prosím poradit s volbou tiskárny.Požadavky: cena kolem 3000kč,levnější náklady na provoz,skener,laserový tisk černobílý,usb pokud možno i wifi
Vůbec nevím čeho si mám všímat co je nejpodstatnější těch ntiskáren je tolik že nevím...:-((
Změna předmětu, původně: tiskárna
Změna kategorie, původně: Ostatní (mif)

To je ale stříkačka. Mno, plivačky mají obecně drahý tisk a potenciálně zasychající inkoust. A3 využiješ? Pokud nepotřebuješ barevný tisk, zvol raději monochrom laser - poslední laserový Samec mi vydržel čtyři roky a šel do stoupy jen proto, že uhynul po blesku. Bratři jsou obvykle kvalitní zařízení, do stříkačky bych už ale osobně nešel.