Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD se uprostřed bootování restartuje. :(

Dobrý den,

Potřeboval bych poradit s vadným HDD Western-Digital 500 GB.
Mám Windows XP 32-bit,
harddisk se při zobrazení loga microsoft chvíli načítá a poté se začne rebootovat a takto to jde furt dokola.
Potřeboval bych prosím poradit. Jestli má někdo s tímto problémem zkušenosti prosím ozvěte se.
Zkoušel jsem harddisk opravit přes instalační CD, ale přes příkazový řádek mi to nejde.
Také jsem zkoušel HDD připojit k jinému PC, ale když jsem se ho pokusil otevřít tak mi napsal ,,Chyba paměťové stránky".

Předem děkuji za rady. :)

Harddisk nic nenacita, harrdisk je hlupe medium jak kus papiera.
Ked sa restartuje Windows tak bud je blbo nainstaleny alebo poskodeny windows, alebo mas v BIOSe blbo SATA mode, alebo mas iny HW problem. Jaky HW problem mas to pise na modrej obrazobvke, ktoru dementny microsoft defaultne zobrazi na mikrosekundu a restartuje.

Spust instalacku Win a nainstaluj Win nanovo vcetne formatovania oddielu. Ak chces zachranovat nejake data tak predtym nabootuj live linux z CD a skus zachranovat data.