Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač za 5000

Ahoj, potřebuji poradit se složením levnějšího pc pro známého, chtěl bych herní záležitost s poměrem cena/výkon
Můj stávající počítač mě stál jen 7000 před 3 lety a dneska v pohodě zvládá dnešní hry, snad to za 5000 nebude problém.

Věci jako mechanika, myš, klávesnice, monitor nejsou potřeba

A to proč ? kupoval sem před 3 lety počítač

Ati Radeon HD 5770 Vapor-X
6 GB DDR2 800Mhz
Intel Core 2 Duo E8400 3.0 Ghz
MSI P7N Sli Platinum ver.
500 GB WD 7200 rpm

Hry jako Witcher 2, Skyrim, Assassins Creed Black Flag, Crysis 2/3 zvládá vpohodě
nějaké lepší hry na tom určitě hrát nebude.. to ten rozdíl 2000 udělá tolik ? ( o 3 lety později )