Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prblém s modrou smrtí.

Dobrý den potřeboval bych poradit jelikož už jsem v koncích a vyzkoušel jsem snad vše co já sám o těchto problémech znám. Nedokážu ani přesně říct při čem to nastane, někdy naskočí blue dead při hraní hry někdy při obyčejném otevření prohlížeče, spuštění videa nebo jenom tak kdy na PC neběží nic.
Naskakujou mi tyto hlášení (viz. přiložený soubor). PC co se týče ovladačů na aktualizované. Hardware mam "nový" cca 3 měsíce co jsem kupoval ZD. OP. GK. CPU. ( kompletní popis viz. přiloženy soubor).
děkuji za jakoukoliv odpověď a radu předem.

Ne vždy platí, že nejnovější ovladače = nejlepší.
V programu BlueScreenView se zaměř na sloupec "Caused by driver" = na čem to spadlo. Chyby samozřejmě program opravit neumí, to už musíš sám (právě na základě těch podezřelých ovladačů).
Co jsem se díval do toho texťáku, tak to spadlo 3x na ovladači grafiky, 1x na DirectX a 1x na jádře systému (ntoskernel) - to může být i HW problém.
Kdo instaloval systém? pokud Ty sám, nezapomněl jsi na ovladače základní desky (instalují se jako první přede všemi ostatními)?
Jaký máš zdroj (včetně značky)?
Jaké máš teploty CPU a grafiky?
Zkus otestovat rozhraní DirectX (Start -> Spustit -> napiš DXDIAG, projdi všechny záložky).
Můžeš zkusit otestovat paměti - Memtest86 nebo GoldMemory (stáhnout ISO -> vypálit na CD -> nabootovat, nechat běžet více průchodů, ideálně přes noc).