Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem komunikace mobilu a pc přes BT

Hezký den!
Obracím se sem s prosbou.Mám v notebooku BT a jakž takž fungovalo spojení mezi ním a SE K700i.Jenže jsem se nějak "povrtala" v nastavení,nebo jsem něco smazala a nejde to...Můj mobil nepřidá nalezený PC do svého seznamu,přestože heslo zadávám správně..Nešlo by to nějak celé přenastavit znovu? Omlouvám se,ale jsem úplný laik..(s talentem na úklid v PC!!.:-))) )Al

No,to já právě nevím..jsem laik a dostala jsem to už nastavené...v mobilu jsem to smázla a nejde to zpátky..Poradíte mi,jak poznám,co mám vlastně v pc?.:-)A navíc je to v angličtině,což je v mém případě vcelku problém...Jo,teď jsem vylovila tohle..Bluetooth® for Microsoft® Windows®
Omlouvám se,...

Velmi děkuji za radu! Nevím sice úplně přesně jak..ale povedlo se mi to! A to je s mými dvěma lekcemi angličtiny skutečně s podivem!.:-)))Ráda bych věděla ještě něco..Existuje nějaká aplikace,která by umožňovala synchronizaci K700i s Lightningem v Thunderbirdu? Neptám se asi na dobrém místě,ale třeba to někdo bude vědět..:-)
Ještě jednou dík!!!!
Al

Moc děkuju!! Asi to je právě to,co bych potřebovala..jenže nastavení..mobil a PC a jsem v háji..nějaké porty a další věci mi moc (nic) neříkají..Jsem na tohle děsný tydýt..Vylovila jsem někde i popis,ale je v tý zatracený angličtině!!:-((((
Ale děkuju za snahu pomoct!!:-)Jste hodný..
Ali