Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čtečky knih vs tablety

Dobrý den, je mi 14 let a přemýšlím o koupi čtečky. Ale nevím jestli je výhodnější koupit si čtečku s e-inkem nebo nějaký tablet s androidem (myslím z hlediska zdraví). Proto se chci zeptat vás, jaký na to máte názor :)
Děkuju :)

Já mám z čtečkou dobré zkušenosti.
Čte se na tom fakt dobře, když si pořídíš i lampičku, tak se dobře čte i v noci. Všechny formáty se tam dají dostat přes calibre...Dá se šikovně nastavit posílání, třeba i článků z webu či rss..
Ale samozřejmě hry si nezahraješ..
A výdrž baterie - to je vážně něco jiného než tablet.