Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejspíš nejde procesor

Zdar, mám takový problém, chtěl jsem se podívat v jakém stavu ještě je můj procesor a tak jsem vypnul zdroj, sundal jsem větrák a vytáhnul ho z patice, nebo jak se tomu říká. Zapamatoval jsem si přesně v jaké poloze byl, nemánévroval jsem ho a nehýbal jsem s ním, jen jsem si ho omrknul a vrátil zpátky a zacvaknul, drží tam na pevno, větrák jsem připevnil tak jak má být, vše je v pořádku, až na to, že teď když zapnu pc, tak mi nenaběhne monitor :D Už se fakt na tom směju, protože tyhle kiksy nechápu, absolutně jsem s tím nic nedělal. Větrák se mi normálně točí, jak na procesoru, tak i na zdroji a grafice (která je nová)...takže snad vše funguje, zkoušel jsem i kabely, jestli něco není povypojeného, ale nic..nevíte včem může být zrada? Já jen doufám, že jsem ten procesor neodpálil, ale to pochybuju, to bych musel být moc dobrý..:D

Takže, diletant se hrabal v něčem, v čem neměl. Přitom mechanicky poškodil tajné CPU, jak po dlouhé době se uráčil milostivě prozradit. Podle všeho asi CPU od AMD ==> paměťový řadič "v balení".
Řešil bych to obdobou klasického indického pohřbu, jen manžela bych nahradil komponenty a manželku tazatelem.