Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP 625 obnova recovery

Ahoj, zjistil jsem, že známá, která se pokusila nainstalovat na HP625 nevěděla jak se dělá recovery, spustila to z nějakého cd windows a tam smazala základní oddíl s windows, který měl určitou velikost. Oddíl recovery nechala, ale když teď spustím recovery tak mi napíše, neplatné údaje recoveryPartitionIndex==bootpartion.

Jak by se to dalo opravit, aby šel systém nainstalovat z recovery? Předpokládám, že program chce přesnou velikost danného oddílu, ale netuším jaký je

druhá hláška je applywm (neplatné údaje.
:find (recoveryPartitionIndex) ==-1) (13): neplatné údaje.

Pak se pc vypne

díky za radu

Jak vies ze tam nechala recovery particiu? Asi nenechala. Pozri si to v nejakom partition manageri napr. gparted, a pripadne mozes skusit urobit tam oddiel na tom mieste ktore tam je momentalne volne a nastavit ten novy oddiel ako aktivny. Mozes aj skusit nastavit ten recovery ako aktivny. Ale najskor to chce specialne cislo oddielu a to uz bolo posahane alebo dokonca niekto ten recovery oddiel sformatoval apod. HP mozno chce nejake specialny maly oddiel na zaciatku a ten mu asi chyba, tusim som to kedysis velmi davno aj sem nejak popisoval jak to obnovit ale to uz je X rokov uz nepamatam vobec ze co to bol za problem.