Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8

Zdravím, prosím Vás potřebuju poradit aktivoval jsem Windows ale už po 2x se mi ukázal tenhle nápis ale po chvilce zmizel. Když chcu znovu aktivovat Windows tak to nejde už, tak nevím jestli ho teda aktivovanej mám nebo ne, nevíte co to může značit? Díky

Win8 se mi začíná líbit. Když chceš něco systémového spustit musíš umět správný příkaz. Návrat do DOSu :-D BTW CTRL+R a CONTTROl mi pustí ovládací panely (abych je nemusel hledat) a systém mi řekne co mám za win a jak je to z kativací