Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto elektronické rozhovory v PHP

Chtěl bych si vyrobit něco na elektronické rozhovory, kde by tazatelé kladli nějaký čas dotazy, dotazovaný by je dle svého uvážení zodpověděl, měl možnost opravit odpověď před zveřejněním a po korektuře by se dotaz a odpověď objevily ve veřejné části.
Třeba už je na něco takového i vymyšlený softík, někde ke stažení, což by pro mě bylo asi nejlepší (nehledal jsem).
Potřebuji to trošku prokonzultovat, abych neopomněl něco důležitého, či to naopak nedělal zbytečně složité.
Mám představu asi tak toto:

Někdo zadá totaz v souboru dotaz.php, kde je pouze formulář, vyplní jméno a napíše dotaz.
Dotaz se odešle do souboru nezodpovezene.txt
dotazovaný si otevře soubor odpovedi.php, kam se mu načtou dotazy z nezodpovezene.txt (fopen()?).
Když dá na nějaký odpovědět, odešle se to pak do souboru zodpovezene.txt a zároveň smaže z nezodpovezene.txt.
Korektor, či autor si otevře korektury.php, kam se načtou zodpovvezene.txt, a u odpovědí bude mít možnost opravy. Po stisknutí "odeslat" se odešle do verejne.txt
do souboru index.php se načítá verejne.txt

Díky za všechny náměty/podněty/připomínky/odkazy/... Zkrátka za všechny (přínosné) odpovědi.

Já vím, ale chci to na WZ a velikost databáze tam není nekonečná.
Nepřemýšlel jsem tedy o tom, ale asi by stačila pouze jedna tabulka, jejíž obsah by se po rozhovoru smáznul.

sloupce:
autor
dotaz
odpoved
zodpovezeny (0/1)
zverejnit (0/1)

a do indexu veřejného by se načítaly ty, co by měly ve sloupci zverejnit 1. Do admin části ke korekturam ty, co by měly ve sloupci zodpovezeny 1.

Lepší?

Právě asi moc ne, nemám představu, ale předpokládám tak dva dny nechat a z toho by se mohlo vyklubat dejme tomu 50 dotazů, z toho 20 duplicit... Fakt netuším. Ale na db už mám fórum a při nedávné záloze do *.sql to mělo 3 MB.
Ještě by tam asi mohl být sloupec ID dotazu.

Když to hned od začátku postavíš na databázi, nebudeš v budoucnu ničím omezen. Textové soubory mají své limity, nehledě na jejich obtížné zpracování pro takové účely.

Takže už jen dobře navrhnout strukturu, abys tam neměl zbytečně mnoho tabulek nebo naopak později něco nechybělo. Existují už hotové skripty např. pro Helpdesk, což je něco podobného jako v Tvém zadání.