Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna ikon Microsoft Word

Zdravím. Mám k vám prosím pěkně nejspíš opět triviální prosbu o radu. Jestli se dobře pamatuju, mazal jsem z compu nějakou havěť a přitom se mi změnily ikony, viz obr. Mohl by mi prosím pěkně někdo poradit, jak docílím toho, aby tam byly ikony jako dřív? Omlouvám se za hovadinu a děkuji.

Ja tam žiadny Microsoft Word na obrázku nevidím a čo sa týka ikon zoznamov tiež netuším ako vyzerali... Snáď si otvor program, v ktorom prehrávaš tie súbory a priraď si v nastaveniach prípony tých hudobných zoznamov.