Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Práva na PC

Dobrý den,
Můj kamarád má tátu a ten mu dává na PC účty... má Windows 7, a k instalaci programu potřebuje heslo, mám dotaz na to zda se to dá nějak obejít? Či ''hacknout''? Chtěl by jsi nainstalovat jednu hru a táta přijede až za 2 týdny... heslo mu neřekne pře ho prý používá všude :( A chci s ním zahrát, je nám 14, něčemu porozumíme, ale i tak pište méně odborněji, díky za odpověď

Pokud tvůj (ten kamarád je IMHO vymyšlený jinak by se zeptal sám) táta ten počítač používá na práci a má v něm něco důležitého, tak se divím, že ti vůbec dovoluje, abys na něm něco dělal. Zkus být hodný, uklízet po sobě a mýt si uši a třeba ti Ježíšek naježí počítač co by byl jen tvůj a dělej si na něm třeba stojky.