Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Návrh PC

Dobrý den, pomohli by jste mi navrhnout novou PC sestavu... Měla by stát cca 25 000 Kč. Využití na hry a CADy. Operační systém Windows 7 Home premium. A ještě k tomu vybrat i nějaký ten monitor. Děkuji za každý navrh :)

Souhlasim se vsim co tu M-Pol napsal vcetne jeho navrhu.

Jinak jak psal mif o zdroji ENERMAX, tak s tema smejdama jsem definitivne skoncil, aby mi drahej ENERMAX Liberty zkolaboval po 6 letech nepravidelnyho provozu, na to jsem zvyklej tak u Eurocase nebo Fortronu.

Ja si myslim, ze by nemelo. Uznavam vyrobni vadu, to se proste stane, napriklad zmineny Enermax Liberty jsem byl nucen tyden po nakupu reklamovat a dostal jsem jiny kus, ten se na 5 a neco let zdal OK, ale bohuzel. Kdyz si vezmu, ze Chieftecu, ktery mam ve starem PC tahne na 12. rok, pravda aktivne to bylo pouzivane nejakych 7 let, tak opravdu at jde Enermax nekam, objednal jsem misto nej Seasonic SS-550RM, tak doufam, ze za dalsich 5 let si do podpisu znacek, ktere zklamali, nedam i ten.

1. nikoho nepoučuji, nýbrž jde vždy jen a jen o můj názor
2. pokud se mi použití Hasw. nelíbí tak hlavně s ohledem na přetakt = procesor s K, kde je rozhodně lepší IB s K a ještě lepší SB s K kdyby byl k mání
3. jinak do návrhů používám zrovna ten který je zrovna vhodnější = cena/výkon
(navíc je čím dále méně hodných desek Socket 1155)