Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows media player prestal pracovat

"Stažený film" môže byť poškodený, obsahuje video alebo zvukový kodek, ktorý WMP nevie prehrať...
Skús iný "naozajstný" prehrávač: VLC, PotPlayer...

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny