Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při přehrávání DVD se na LCD a TV objeví jen zvětšená výseč obrazu filmu

zdravím všechny z jiného světa, prohledal jsem archiv, bohužel bez výsledku,
mám Windows XPhome, graf.kartu GeForce 6600LE, lcd monitor Hyundai L72D a tv Tesla Orava, ve snaze napojit tv od grafické karty přes cinch, jsem zjistil, že při spuštění DVD na přehrávači, se v okně přehrávače na tv i na monitoru objeví zvětšená výseč obrazu filmu, změna rozlišení nepomáhá, obraz i zvuk běží, žádnou chybu to nehlásí, spouštěl jsem v Mediaplayeru a v Neru a je to pořád stejné.

[mod]Upraven titulek dotazu - původně "nastavení monitorů". (host)[/mod]

podotýkám, že problém nastal až když jsem začal nastavovat grafickou kartu na dva monitory, před tím to fungovalo dobře, klasické DVD a třeba .mpe , nejde mi to ani nastavit do původního stavu přes deaktivovat GK, bohužel nevím co jsou a jaké jsou kodeky atd. zjistím až večer, nastaveno mám dual viuwe a automatickou úpravu obrazu na plochu,
stále se ovšem zobrazuje zvětšená výseč obrazu,
děkuji moc všem trpělivým se mnou jako laikem,