Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s otváraním videa na webstránkach

Prosím mohli by ste mi poradiť? Mám problém s otváraním videí na webstránkach. Vypíše mi buď že mám problém so skriptami, alebo mi ukážku videa vôbec nezobrazí, a v ľavom hornom rohu sa objaví taký malý štvorček. Nemohli by ste mi poradiť?Ďakujem.

Můžeš dát odkaz na konkrétní stránku s videem? Abychom zjistili, v jakém je formátu...
Jaký používáš prohlížeč? Dříve ty videa přehrávat šlo? Jak zní PŘESNĚ ta hláška o problému se skriptami?
Máš nainstalované kodeky/přehrávače? Např. Quicktime, Flash, ....

Napríklad www.youtube.com. Predtým mi prehrávanie videa na stránkach išlo. Video som sa pokúšal otvoriť aj cez Internet Explorer aj cez Mozillu. Ani v jednom, ani v druhom prípade sa video neotvorilo. Mám nainštalovaný Quicktime a aj Macromedia Flash Player by som mala mať. Síce zvláštne je aj to, keď ho dám inštalovať, inštalácia sa nespustí. A hláška:Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Macromedia's Flash Player. Get the latest flash player. Diki