Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace NOD32

Prosím poraďte,mám demo verzi tohoto programu a při aktualizaci se objeví hláška Nelze přepsat stávající soubor a aktualizace se ukončí.Přeinstalace nepomohla,vyčištění registru také ne,už nevím,co s tím.

Toto iste robilo a mne. Pomohlo zakupenie licencie. Po 30 dnoch si ho budes musiet odinstalovat alebo kupit (ak teda mienis dbat o autorske prava a podobne malickosti).

Ak nemienis, tak skus kontaktovat cz Cez formular, alebo inou formou sa pokus dozvediet, co s tym je. Vela stastia :-)

Moc zhovorcivi nie su, ani po tom, co som si kupil licenciu :-D

Díky za reakce,aktualizovat by to mělo jít určitě,na druhém PC to jde bez problému,spíš se mi zdá,že by to mohla být nějaká havěť,která to blokuje,ale nemůžu nic nalézt.Doteď to i na tomto PC šlo úplně normálně.