Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradit- Herni Levný Notebook:)

Zdravím :) Omlouvám se za gramatické chyby ale píšu na tabletu :) Mám v plánu si koupit nějakej nový noťas ale nějakej herní aby mi tam jela fifa 14 , lolko atd ..:)
Cena : Kolem 10 000 vím že to je málo ale víc nemám :)
Nevěděli by jste o nějakým co se pohybuje u té ceně ?

Já jenom dodám, jseš tak bohatej aby sis za 2 roky mohl koupit jinej?Jestli ho chceš na net,Youtube tak Ok,sem tam hru dejme tomu, ale ne pařit každej den 3-4 hodiny tak ho upečeš ještě v záruce (otázka jestli ti tu záruku uznaj že jsi ho zlikvidoval nevhodným zacházením)nebo hůř po záruce.Za 10-15 postav deskop,sice žádná sláva, ale o hodně lepší jak NT a to i výkonem jak tu bylo zmíněno ....

Tak to jo ,ovšem ta podložka to zas tak nezachrání uvidíš sám,je toho tady plná poradna ( půl roku jsem hrál hry a najednou to padá ,apod proč když to jelo ze začátku Ok?)
Jak jsem psal na Net,Youtube klidně lepší než tablet ,na nenáročný hry taky v pohodě,na náročných ho časem zlikviduješ...

Když to tak strašně nemůžeš vydržet a našetřit si na lepší notebook tak si kup nějakou plečku z aukra.
To byl můj případ. Lolko a Fifu jsem na tom rozjel dokonce i battlefield 3 na low při 40 FPS .... třetí rok a přesunul jsem ho k rodině. Ségra na něm je furt když příjde ze školy. Je v provozu cca 6 hodin denně.
Ale měl jsem štěstí že jsem narazil na slušnýho prodejce i notebook. Je v tom riziko no když už kupuješ z aukra.

např TENTO má přes 800 pozitivních komentářů a tu grafiku mám i já takže lolko zaručeně rozjedeš. Tenhle je o něco výkonnější než mám já dokonce. Kdybych hledal notebook na lolko a fifu opravdu na rychlo a nechtěl bych překročit 10k tak bych šel asi do tohoto.Projel sem si na něm i Far Cry 3 (sice né na max ale stačilo mi to abych se zabavil)

Myslím si že systém komentářů je celkem propracovaný a navíc tam je i ochrana kupujících takže bych se tohoto kupu zas tak nebál.
ALE JE TO JEN POKUD SE TI NECHCE OPRAVDU ŠETŘIT a spěcháš s tím notebookem. Jinak bych našetřil aspoň těch 8 tisíc a koupil si něco lepšího. Kdyžtak už pc