Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nove fonty do IDE, editora ...

ahoj

ak si nainstalujem nejake IDE alebo editor pre dany jazyk, a idem si vyberat styl pisma, tak ten program to vytiahne z windows ? program nema sam o sebe svoje fonty?
ak je toto vsetko pravda, ako si nainstalujem do svojho win7, font ktory chcem aby mi ponukol dany IDE, editor ?

napr:
Deja Vu Sans Mono
Droid Sans Mono
Bitstream Vera Sans Mono
Consolas
Inconsolata

dik

mam problem
nasiel som rovnaky font z viacerych stranok. velkosti suborov .ttf, v ktorych je to pismo su ine. mam 4 rozne druhy velkosti toho isteho fontu. (rozdiel nie je v tom ze jedno je italic, bold atd..)

podla coho sa mam rozhodnut, ktoru velkost nainstalovat do win ?
alebo co mozu znamenat rozne velkost rovnakej veci ?

dik