Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stahování do externího disku

Když dám stáhnou z internetu soubor a dám ho uložit do externího síťového disku který je připojen do routeru stejně jako počítač, musím nechat počítač zapnutý aby se soubor uložil a nebo se ukládá na disk přímo a mohu počítač vypnout nebo uspat aniž by se stahování přerušilo?

Kdo chvíli stál, stojí opodál. Šokem je pro mne cena, dlouho jsem nesledoval novinky v PC oblasti, moje chyba. Chytrá domácí úložiště - prodávají se jako holátka, je třeba k nim připojit externí disk, nebo se opět mýlím, když ne, kam se zhoupne cena?

default jako holátka, pokud výrobci nebo velkoobchodníci neudělají akci a nebundlují to s třeba s 2tb diskem.
z dřívějších firemních cen to už kleslo na doma přijatelnou úroveň, i lepší značky:
http://pctuning.tyden.cz/hardware/disky-cd-dvd-br/ 29312-s-bohatou-vybavou-duel-nas-synology-ds213j-a -ds214se?start=1

dokonce i některé externí disky se síťovým rozhraním od wd mají uvnitř procesor s tučňákem, i ty by mohly něco takového mít. ale člověk si radši vybere disk podle svých představ.

mám doma ten zyxel nsa310, ne jako stahovadlo. umožní do sebe zapíchnout flashku na okopírování i připojit druhý disk přes esata.

všechny ty nasky používají nejspíš nějaký ext3/4 systém.

No došli jsme k jedné věci, jedná so povětšinou o samostatný systém. Někdy bez disku, někdy s diskem. S původním jen síťovým diskem to nemá mnoho společného. Funkcionálně a technologicky se mi to nesmírně zamlouvá, asi si to brzy pořídím. Jeden se fakt musí stále učit, principiálně je to poměrně dobře pochopitelné, v domácí sítí super věc. Původně jsem reagoval na pouhý síťový disk - toto je již systém, ale jsem za to rád, opět znám něco technologicky nového a upřímně řečeno příjemného k využití. Díky zarozšíření obzoru, nikdy není pozdě znát něco "nového".