Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s HDD

Dobrý den, mam jistý problém, při zapnutí mého nb se mi zobrazí tato slova:
INTEL UNDI, PXE-2.1 (BUILD 083)
COPYRIGHT (C) 1997-2000 INTEL CORPORATION
THIS PRODUCT IS CONVERED BY ONE OR MORE OF THE FOLLOWING PATENTS:
US5, 307,459, US5,434,872, US5,732,694, US6,570,884, US6,115,776 AND US6,327,625
REALTEK PCIE FE FAMILY CONTROLLER SERIES V1.19 (08/10/09)
PXE-E61:MEDIA TEST FAILURE CHECK CABLE
PXE-MOF:EXITING PXE ROM
OPERATING SYSTEM NOT FOUND

Nevíte někdo co to znamená, popřípadě jak to spravit? Kabelem to neni, zkoušel jsem tam dát starší HDD a ten funguje normálně, všem moc děkuji za pomoc.
PS: za možné chybné zařazení se omlouvám.

Ok, tak až mi konečně přijde nové PC zkusím to a uvidíme, když tak se dám vědět jak to dopadlo.
PS: PC mam objednané už 3 týdny ale pořád mi píšou že není na skladě, přitom když jsem ho objednával a ještě asi 3 dny potom mi psaly že ho na skladě mají, tak snad se dočkám :(