Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Návštěvní kniha - problém

Dobrý den, měl bych několik dotazů na vytvoření návštěvní knihy.
Stáhl jsem si NK ze slunečnice. V nápovědě psali, že stačí přepsat v souboru config.php
Tyto údaje pro WEBZDARMA, kde mám stránky takto.

DEFINE ('DB_UZIVATEL', 'kniha'); //Doplňte jméno uživatele
DEFINE ('DB_HESLO', 'heslo'); //Doplňte heslo
DEFINE ('DB_HOSTITEL', 'mysql.webzdarma.cz'); //Hostitel
DEFINE ('DB_DATABAZE', 'kniha'); //Výběr databáze

A pak spustit skript ze složky instalace.
Vše jsem provedl, nahrál na WEBZDARMA, tam jsem si odškrtl mysql.webzdarma.cz zadal heslo.
Pak jsem chtěl spustit stránku - index.php
a hlásí mě to tuhle chybu -

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'kniha'@'aya-sh2-6.customer.vol.cz' (using password: YES) in /3w/wz.cz/t/tiplevel/admin/config.php on line 12
Připojení k databázi selhalo. Webový server má technické problémy, omlouváme se.

Pokud to moje vysvětlení někdo pochopí a pomůže tak nedostane medaili, ale řád!!! Předem děkuji

Aktivní:
Pozor: odštrnutím tohoto políčka dojde k zrušení celé databáze včetně obsahu!
Server mysql.webzdarma.cz
Databáze paytips
Přístupové jméno: paytips
Přístupové heslo:
(je nutné nastavit neprázdné heslo)

DEFINE ('DB_UZIVATEL', 'kniha'); //Doplňte jméno uživatele
DEFINE ('DB_HESLO', 'heslo'); //Doplňte heslo
DEFINE ('DB_HOSTITEL', 'mysql.webzdarma.cz'); //Hostitel
DEFINE ('DB_DATABAZE', 'kniha'); //Výběr databáze

paytips@aya-sh2-12.customer.vol.cz

Vůb ec nevím co s tím mám dělat a kam to mám vložit a co.
????

DEFINE ('DB_UZIVATEL', 'paytips'); //Doplňte jméno uživatele
DEFINE ('DB_HESLO', '******'); //Doplňte heslo
DEFINE ('DB_HOSTITEL', 'mysql.webzdarma.cz'); //Hostitel
DEFINE ('DB_DATABAZE', 'paytips'); //Výběr databáze

Namiesto hviezdičiek doplň svoje heslo, ktoré máš nastavené pre databázu.

Dík už jsem to udělal a jde to, ale hlásí to zase nějaký dvě hlášky

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/p/paytips/kniha/index.php on line 115

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/p/paytips/kniha/index.php on line 132

a Zase jsem v koncích. Ani příspěvek tam nešel zařadit.