Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kde najst statistiky o pouzivani internetu,...

Pomozete mi? Potreboval by som statisticke udaje o pouzivani internetu, prehliadacov, ludi zapojenych do internetu, domacnostii a tak podobne. Cim podrobnejsie tym lepsie :-) Anglictina by nemala byt velkou prekazkou, ale uprednostnil by som SK/CZ (popripade HUN) stranky :-)

zas len dakujem za pomoc vsetkym

Používání prohlížečů: global.html - to jsou stránky zaregistrované na toplistu.
Ve světě to bude asi trochu jiné.
Jinak první odkaz na google pro "browser statistics" byl tento http://www.w3schools.com/browsers/browsers_stats.as p :-P

Statistika = statistický úřad :-))
Penetrace internetu v ČR: http://www.czso.cz/csu/redakce.nsf/i/informacni_tec hnologie_pm
Evropa: epp.eurostat.ec.europa.eu - tady si to musíš doklikat (Science and technology, záložka Data, složka Information society a pak tam máš tabulky různých indikátorů, např. penetrace broadbandu, pokrytí internetem atp. Je to poměrně nenažraná webová aplikace, měj s ní trpělivost.8-)

ten toplistovy odkaz mi vyhodil len header a nic viac, asi je tam potrebna registracia, nevadi, aj tak su tam len toplist.cz udaje.

Dalsie odkazy boli to co som hladal. Keby sme mali my na SVK taku stranku Statistickeho uradu, no hm, vsak mozno ste poculi o tom, co sa u nas deje s e-gouvernmentom (uplne celkom zhola NIC).

Dakujem, thread vyrieseny :-)