Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Více filmů na avi na jednom dvd

Dobrý den vespolek, potřebovalal bych poradit. Mám 4 filmy ve formátu savi, které bych chtěla dát na jedno dvd aby mi hrály v dvd přehrávači. Chci aby byli oddělené a v menu se dalo normálně vybrat kterí chci přehrát. Jako kapitoly. Nevíte jak to udělat? Našla sem všechny možny programy, ale ty převedou jen 1 avi na dvd
Dík za pomoc

V tejto faze je jedine podstatne to, ze dotazovatelka musi napisat
a) aky presne format maju tie .avi filmy (DivX/XVid alebo kompresovane nejakym exotickym kodekom).
b) na akom prehravaci to chce prehravat (ma prehravac podporu DivX/XVid)?

Potom sa da prejst na fazu 2, kde sa popise ako to urobit, hlavne to zavisi od odpovede na bod b)

no teda nejak sem na tuhle diskuzi uplne zapomela, takze se k ni po dlouhy dobe vracim, takze odpoved a)filmy jsou ve formatu Divx, odpoved na b)prehravac ma podporu Divx/Xvid, s tou kvalitou sem se po par pokusech komprese presvedcila, ze to nepujde, rozhodne nechci delat dvd za kazdou cenu na ukor kvality, ale kdyby nejak zaludne slo udelat dvd ktery by melo menu a dalo se v nem vybirat ktery film chci pustit, a bylo to nechany v avi vubec bych se nezlobila(normalne vypaluju vsechny avi na jedno dvd a poustim v dvd prehravaci, jen sem to chtela mit takoy pekny i s menu, kdyz nebude, neva) a odpoved za c)otazka se objevila nekde v prubehu, nejsou to 700Mb filmy, jsou to 4 350Mb dily serialu, tot vse