Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minimalizuje se hra do oken, nepravidelně cca každý 3 min.

Dobrý den,

mám nově sestavený PC, první 4 hry league of legends bez problému, teď další tři s tímto problémem. Zkoušel jsem přeinstalvat win7 ultimate 64bit a nepomáhá, mám všechny drivery. Četl jsem ,že to může být způsobeno špatným HW. Myslím, že mám po kontrole vše zapojeno dobře. (zde sestava http://www.alza.cz/muj-ucet/objednavka-73686D6D6F7 06A7F665.htm)
Funkce jedním prstem, ani jinou činností na klávesnici to není.
Děkuji za každou radu :)

ta hra při minimalizaci zůstane běžet, nebo úplně padne/zamrzne?

Zkusil bych odinstalovat všechny rezidentní programy, vč. antiviru, aby se vyloučilo programem vygenerované přepnutí na plochu.

jinak ta sestava je fakt děs-běs. Levná grafika, zbytečně přepálený CPU, nejlevnější deska, příšerný zdroj, zubaté RAMky. A to celé v Eurokaše skříni.. ;-)