Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Pomozte mi prosím zprovoznit modem

Jelikož mi technik od Bluetonu sdělil že modem který mám (Siemens usb který mi dali ) je vadný a doporučil mi ethernetový modem, koupil jsem Zyxel 660R-63C. Zapojil vše podle návodu a spustil instalaci z přiloženého CD.Ale instalace se pokaždé zastaví v jednom místě: Checking Device Internet Access Configuration a v okénku to vyhodí hlášku: Unable to connect to the Internet Make sure the device is turned on and the network cable is connected properly! Alternatively, reset the device to factory default by pressing the reset buton for 6 seconds.
Mám zkušenosti pouze s USB modemem a tady opravdu nevím co s tím. Jestli mám instalovat nějakou síť apod. Fakt nevím jak dál. Prosím pomozte mi. Děkuji

Teraz k tvojej otázke/prosbe "Pomozte mi prosím zprovoznit modem".

1.To chce kľud.
2. zatiaľ sa Ti tu všetci snažíme pomôct.
3. Vykašli sa na inštalátor z CD (teda zatiaľ)
3. Eva_M ti poslala príručku, z nej som sa dočítal:

a) skontrolijte hardwerové zapojenie podľa dodanej príručky
b) kľudne si znovu skontroluj zapojenie kabeláže
b) spusti webový niektorý prehliadač (OPERA, Internet explorer, Firefox
c) do adresného riadku (namiesto www.pc.poradna.net) napíš 192.168.1.1
d) malo by sa objaviť okno pre vloženie mena a hesla
e) meno - admin (malým písmom) heslo - - 1234
f) napíš sem na poradnu či to prešlo.

Kde byl problém to opravdu nevím ale asi zřejmě v tom, že jsem napřed konfiguroval a potom četl manuál...:-)a také asi v nastavování těch adres a zadání pevné IP místo aby se to zjišťovalo automaticky. Jakmile jsem zadal pevnou tak to naskočilo. Dříve ne.
Ale tak jsem teď zkoušel jak je to rychlé....mám dojem že mám nějakou blbou odezvu. S USB Siemens jsem měl lepší. Teď mám min:27,7 avg:109,2 max:423,8