Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto nedobíjí se baterie v notebooku

Halo prosím o pomoc!
pohrával jsem si s nastavením ve windows/ovládací panely/možnosti napájení
a výsledek!!! nedobíjí se baterka a mám z toho desktop!!! obrázek baterka přeškrklá červěně, modrý blesk a hláška nabíjím, 0% nevím si rady poradí někdo???

toto vyzera ze si si carovne zlikvidoval baterku (uz sa to jednemu mojmu klientovi podarilo...btw nejedna sa o nb asus?). v pripade ze mas v biose format baterie pouzi ten.
ak nie tak by ti bateriu mali preformatovat v servise (ak to nie je nieco vaznejsie).