Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdělení investic CPU a GPU

Dobrý den..stojím nad otázkou,na kterou si neumím odpovědět.Co podle vás bude lepší na hraní her? Dát méně peněz do procesoru,koupit AMD FX-6300 a víc peněz do grafiky
R9 270x
nebo dražší procesor intel core i5 4570 a levnější grafiku R7 260X.

Co jsem slyšel,tak intel procesor je prý výkonější,ale zas je velký rozdíl když do grafiky dáte o 2 tisíce navíc.Budu rád za vaše poznatky a odpovědi. Děkuji

teď mi známý říkal,že mám jít raději do Intelu,že celkově když budu pracovat ve windows,render videa apod. Že tam bude intel rychlejší..Ono je pravda,že momentálně mám FX-6300 a v tom windows mi úplně nejrychlejší nepřipadá