Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8 problémy s wifi

Dobrý večer,
mám windows 8.1 a při připojení k wifi mi to napíše: Nelze připojit, musím resetovat notebook a pak se teprve připojí.. prosím o radu, jak spravit... nejnovější ovladač mám..
Změna kategorie, původně: Software (karel)

zdravim,mam tiez W8, tiez mavam problem s wifi,..ale len vipoj a zapoj router do siete a ono to pojde..ak budes mat tak ze je neplatna ip adresa,tak staci na chvilu napojit int kabel do ntb a ono to pojde :)....tak to aspon robim ja ...

problém je nejspíš v ovladači, který se nedokáže domluvit s automatickými volbami v routeru.
když to ten ovladač nedokáže, tak to musíš změnit na routeru - vyjít tukanovi notebukovi vstříc a přizpůsobit mu vysílání jak mateřskému školákovi. už chápeš?

používáš nějaký lenovo připojovací program?