Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síť mezi PDA a PC - jak se dostat na disk v PC ?

Dobrý den,

Mám PDA propojené s PC pomocí Bluetooth (MSI BToes s ovl. od BlueSoleil) a chtěl bych se dostat z PDA do PC na disk. Poraďte mi prosím, co mám dělat. (zkoušel jsem zadat adresu PC v síti na PDA a vyskočila mi tabulka s políčky: Uživ. jméno;Heslo;Doména - na PC však nic nastaveno (přihlašování) vědomě nemám. Velice děkuji

Děkuji mooc :) Teď mám jiný problém. Po MR svého PDA nevím, jakou adresu mám zadat, abych se vůbec dostal k oknu s přihlašovacími údaji. Měl jsem prográmek, který mě oskenoval ostatní "věci" v síti, ale již ho nemám, protože jsem zapomněl jeho název. Když zadám PAN IP, tak se nic nestane... Děkuji