Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Msi 970a g43 nefunguje a obrazovka vubec nereaguje.

Dobrý den.
Sestavil jsem nový počítač a nějak mi to nefunguje. Mám vše zapojeno a po zapnutí se to normalně rozběhnou všechny větráky. A obrazovka je pořád v režimu stand-by. Mohl bych poprosit zda někdo ma nějáke podobné zkušenosti a dal by mi radu.
Msi 970a g43
AMD FX 8150
Kingston 8GB 1600Mhz
GTX 650
Zdroj 700W CHIEFTEC
Děkuji předem

Je to pořád dokola, dvakrát za týden -
Máš vše správně zapojeno: přídavné 4/8 pin napájení procesoru, 6pin přídavné napájení g.karty?
Procesor je v patici správně?
Distanční sloupky pod deskou jsou tam kde mají být?
Zkontrolovat usazení g.karty ve slotu desky.
Zkusit jen jeden/druhý paměť modul (RAM) každý zvlášť, tedy pokud máš 2x4GB.