Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výber notebooku

Zdravím :),
ako ste sa už v nadpise určite dočítali potreboval by som poradit s výberom notebooku, kedže idem na školu a budem ho potrebovat prenášat tak je viac ako nutný notebook.
Notebook by som používal hlavne na učenie,filmy a aby utiahol nejaku tu hru by nebolo odveci.
Môj rozpočet je asi približne od 550€ do tých 630€.
Najlepšie by bolo notebook bez Os pretože, mám svoj windows 7 ktorý by som nerád menil ale ak by bol nejaký notebook s W8 a mal by dobrý pomeru cena/výkon tak by som bol ochotný si na ten W8 zvyknúť.
Takže vybral som 2 notebooky ktoré sa pohybuju v mojom rozpočte. Sú to :
ASUS asus-x550vb-xo016-d458318.htm
a LENOVO http://www.alza.sk/lenovo-ideapad-y500-black-d6560 66.htm
zatiaľ sa asi viac prikláňam ku tomu lenovu aj ked má w8 bohužial som ho bez OS nenašiel nikde ale ak by ho niekto našiel bez os tak by som bol veľmi rád . :)
Ďakujem a dúfam že mi pomôžete . :)

Skôr by som šiel do toho Lenova. Zo všetkých ma najlepší display ( 1920x1080 vs 1366x768 ), taktiež aj grafiku podľa benchmarkov na hry a aj osobne preferujem značku Lenovo, ale radu Thinkpad :). V ostatných parametroch si sú veľmi podobné až nato že HP ma 2x väčšiu RAM. Ale to si myslím, že si skôr dokúpiš RAMku ako FHD display :)). Takže u mňa jednoznačne Lenovo.