Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Operační paměť - opravdu tak záleží na popisu?

Dobrý den,

prosím vás o radu.

Hledám operační paměť na desku ASUS M2N4 SLI. Předchozí paměti byli malé od Kingston, tak aby mi vše fungovalo, rozhodl jsem se značce zůstat věrný a pořídit větší (2x2GB 800). Jenže když vyfiltruji na czc.cz tyto paměti, (viz. odkaz) je u všech 6 napsáno, pro jaké zařízení je určeno, ale u žádného produktu není pro ASUS...

Jsou určené pro:
HP/Compaq
Acer
Dell
Epson/MAXDATA/Packard Bell/Gateway
Lenovo
Fujitsu-Siemens ESPRIMO

Ještě jednou vás prosím o radu, zda je vyloučeno si nějakou z těchto pamětí objednat. Vím, že jste zde profíci přes IT, takže pokud řeknete, ať vyberu jinou značku, rád si nechám poradit.

Děkuji za vaše názory

Honza

Na stejném obchodě jsem si našel danou desku, kde je uvedeno DDR2 533/667/800 max 8 GB. Jelikož zároveň kupuji win7 32bit, více jak 4GB (jak jsem se dočetl) není třeba.

Snad jsem vás dobře pochopil a tak z odkazu objednám jakýkoli produkt, tak to vidím na Kingston System Specific 2GB DDR2 800.

Děkuji za názory a přeji všem prima víkend.