Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s pc

Zdravim Vas
Neviete nahodou pomôct
Mam takyto problem
Po starte windows XP professional po nacitani siete,avastu pocitac zrazu zamrzne a to asi tak ze kurzor mysi sa pohybuje
ale nie je mozne na ziadnu ikonu kliknut ani vypnut standarte pc je nutne urobit tvrdy restart a ani po nom pc nenabehne
ale zdroj nadalej huci ale monitor nejde.musim to normalne vypnut vypinacom.urobi to tak asi tri krat potom ak to opakujem za sebou sa podary nastartovat normalne.osadenie mam P4dual core 6400,2GB ram,doska intel,zdroj 350W,os windows XP SK professional,neviem ci je to sposobene hardware alebo software ak mozte prosim pomozte Dakujem

nejdřív jsem hádal konflikt nějakých zařízení (f8, zkusit naběhnout nouzový režim nebo bez podpory sítě)
pak jsem hloubal jestli má 350w zdroj neznámého původu rezervu na rozběhnutí všech krámů, ale mohl by mít.
"zamrzající" wirdows, nejde na nic kliknout: jsi trvale připojený na net? vytáhni síťový kabel a zjisti ve správci úloh co ti žere nejvíc výkonu.

nudzovy rezim mi spusti a ide to v pohode ale nasledne na novy start pocitaca to spravi znova
este jedna vec ale neviem ci to môze mat s tym suvis,po odinstalovani avastu to zacalo podozrivo chodit,tak som stiahol novu
verziu avastu nanovo som sa zaregistroval a naistaloval a od vtedy to nenabehlo vôbec.este jedna vec uz sa mi to stalo raz
tak som preinstaloval windows a hodnu chvilu to fungovalo az do teraz.tak som z toho magor.