Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ztráta dat..při obnově...bla,bla,bla

proč mu neodpovědět? Také jsem byl totálně "tupý" když jsem začínal. Dá se přeci odpovědět slušně a jestli-že odpovídat nechcete, neodpovídejte. Ale proč hned zamykat?Asi jste zapoměli na svoje začátky nebo vám vstoupila sláva do hlavy?Není takový problém napsat, že o veškerá data přeinstalací přijde.Proč si kazíte dobré jméno poradny?Podle mne byl slušný a jeho dotaz nezačínal slovy:čéče mám problém" ani nijak podobně.On má dozajista kamarády a těm se jistě svěří a tak to půjde dál. Je to dle mého názoru zbytečné. Tak jako jsem já mnohokráte čekal na radu, tak čekají i ostatní, méně zdatní ve vědomostech, než jste vy. Tak to bude vždy, ale to je snad podstata tohoto webu. Nikde není napsáno, že za rok nemůže být z tohoto začátečníka jeden z vás a pokud jsem správně pochopil filozofii této popradny, tak o to jde snad všem-rozšiřovat řady.Možná nemám pravdu a mnoho z vás jsem rozčílil, ale napsat jsem svůj názor chtěl.Tak popřemýšlejte .:-)

to už ne-e

k dokonalosti dovedená by byla nutnost zobrazit n-stránek, každou s jedním pravidlem, a nutností to pokaždé potvrdit.
jestli jste se teď někdo zkoušel registrovat na driverguide.com, určitě jste to zažili. ti vám navíc jako bonus začnou posílat tuny spamu 3-[