Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neplynulost mysi

Dobry den, mam na svem PC Windows 8 Pro (legal),

a jiz delsi cas me zlobi neplynulost, chcete-li sekani mysi. I kdyz zkusim pripojit mys jinou, vysledek je stejny, klavesnice bych rekl, ze jede plynule a bez zaseku, ale mysi me proste zlobi, PS/2 mys jede plynule, tak me napadl problem s USB, ale nedokazal jsem to vyresit, mysi mi blbnou v jakemkoli USB vstupu.

Dekuji za rady

Pouzivam mys od Logitech a nebo od Gigabyte, k oboum jsem nainstaloval ovladace, bez nich i s nimi je problem stejny.
Mam pocit takovy, ze se mi casteji seka, kdyz PC pracuje na narocnejsi uloze, ale jen muj odhad, kdyz se podivam, jak je na tom CPU, tak mi to nejakou vyjimecnou, narocnejsi cinnost neukazuje...