Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalita obrazu z webkamer

Zdravím, najde se tady někdo kdo používá webku? Jaká je z toho asi kvalita obrazu?
Já ji zatím nemám tak s tím nemám zkušenosti, ale viděl sem pár lidí na webce online, a ta kvalita byla většinou tak hrozná, že toho člověka skoro nebylo poznat. Když to srovnám třeba s videama na youtube, tak ta kvalita byla většinou horší, než videa na youtube která mají rozlišení 240. To je tak normální, nebo je to tím že měl on nebo já něco špatně nastavené? Rychlost netu mám 1,5 Mbit. Díky všem za rady

loading...

tak to je krásná kvalita, to by mi úplně stačilo.
Když jsem viděl kámoše na webce, tak ta kvalita byla asi takováhle nebo spíš ještě horší:
youtube.com/watch?v=4uSSLkuq30M
Nenapadne vás čím by to mohlo být?

Cenu tak zas neřeším, prostě rád bych něco co udělá obraz aspoň na výšku 480 bodů a aby nekostičkoval když se něco rychle pohne.

Rychlost netu mám 1,5 Mbit.

Ty neovlivníš kvalitu videa, které někdo odeslal/odesílá. 1,5 Mbit download (cca 180 kB/s) je málo a YouTube přizpůsobuje rozlišení tvojí rychlosti downloadu (krom případů, že je to tak už nahrané na server). Můžeš zkusit nastavit lepší rozlišení na videu, ale pokud ta rychlost downloadu nebude lepší, tak se to bude trhat nebo se to vůbec nepřehraje.

Z dotazu není jasné, o co ti jde. Chceš downloadovat nebo chceš uploadovat?

Já řeším teďka to, proč sem viděl kámoše na webce tak mizerně. Takže to záleží natom jak on si to nastaví ve Skypu? Když sem hledal ve svém Skypu, tak tam jsem nenašel nic čím by šlo měnit kvalitu videa a on říkal taky že nic nemůže najít. Nevíš kde se to nastavuje? Ve Skypu, nebo musí ta webka mít svůj ovladač kde se to nastavuje?