Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 MONITORI

Ahojte, mám doma 2 monitory a jelikož mám novou grafickou kartu (ta stará je integrovaná) , tak mě napadlo proč ten starý monitor nevyužít když teď mám 2 graf. karty. Tak jsem ten druhý monitor zapojil, ale ať dělám co dělám tak mi počítač ten druhý monitor na integrované graf. kartě nechce najít... co dělám špatně ?

Protože vždy ti pojede jen 1 grafika. Nelze používat 2 grafiky (tedy vyjímka je SLI/CROSSFIRE nebo Crossfire Externí grafiky s interní).
Zkus zapojit oba monitory do té přídavné karty, tam by to jít mohlo, popřípadě pošli link té karty, jestli to vůbec ta karta podporuje :)