Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NOD32 a síť

Když bude počítač připojený na druh síťovým kabelem, bude NOD32 kontrolovati data co půjdou skrz síťový kabel z druhýho počítače?

mal by, ale nie som si na 100% isty, pockaj si aj na ine nazory.
na eset.sk sa o AMON pise:

Modul AMON je rezidentný (t. j. stále beží v operačnej pamäti) antivírusový monitor, ktorý slúži na automatickú kontrolu súborov v okamihu, keď sa otvárajú, spúšťajú, vytvárajú. Takto umožňuje zachytiť vírusy priamo pri pokuse o spustenie. Okrem toho kontroluje výmenné médiá pri prvom prístupe k súborom, ktoré sú na nich uložené.

mohlo by to byt ono.