Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Restart BIOSu

Znovu dobrý den mám dotaz, když chci restartovat bios přes vyndání baterie tak má pc být v zásuvce ? A zrdoj má být on nebo off ? Předem díky.

To jste ani nedokázal v minulém vláknu ani napsat, takže nevěděl a netušil. Ihned prvý odkaz strejdy Google.

Jsem na pc ve skole xD

Aha, tak to mnohé vysvětluje, včetně nedostatečných počítačových znalostí a dovedností a pravděpodobně i neschopnost číst a dokonce pochopit souvislejší text. Počítač je elektrické zařízení, po sundání bočnice se jedná už o činnost, definovanou jako: "práce na elektrickém zařízení". Na to nemáte ani vzdělání, ani kvalifikaci.

To se hledá tak, že zjistíte typ desky - vzhledem k tomu, že chcete vyndávat baterku, máte jistě sundanou bočnici, takže ten typ jednoduše přečtete z desky - ten poté zadáte do Google a za něj jednoduše napíšete slovo "manual". Kliknete na odkaz vedoucí na stránky výrobce, kliknete na odkaz pro stažení manuálu, manuál stáhnete, otevřete a je hotovo.