Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor q9550

Dobrý den,rád bych se zeptal jak je na tom tenhle procesor na dnešní dobu s výkonem?Vím že se dá popohnat na 4ghz,ale rád bych slyšel jak je na tom s porovnáním s fx 6300? a jestli stačí na nové grafické karty.Děkuji.

Zdravím,tak jsem vyměnil procesor za G3258 přetočil na 4,5Ghz a kartu si nechal 7850 viz zmíněnou a tak tady koukám a k tomuhle bych něco řekl "i ten q6600 s přetaktem k HD 7850 je dostatečný i když bude záležet jak pro kteru hru" jelikož to bylo moje téma.Nyní hraju to co jsem hrál se stejným fps ,ale ne na medium,ale na ultra takže jak vidno Q6600 nestačil i když na druhé desce byl na 3,5Ghz.Tak by mě zajímalo jak určujete která karta na který procesor je dostačující,protože zde se se někdo velice spletl.