Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet Explorer přestal pracovat

mám nově nainstalovanej win7 64bit a postupnejma aktualizacemi sem se dostal až na IE11 ale problém je v tom že mi to furt háže chybový okno a to mi dělal hned první den i ten IE8 ... je třeba do win7 doinstalovat ještě nějaký spešl ovladač? takový to net Framework už tam mám ikdyž nevim k čemu to slouží.... dík za rady

právě že vůbec nic jen je tam nadpis internet explorer přestal pracovat pak tam jede hledání řešení problému a nikdy to nic nenajde tak musim dát bud ukončit program a ukončí se to a nebo to zavřít a funguje to normálně dál...

Dobre paklize je tato zavada neznameho charakteru neresitelna tak proste nainstaluju mozillu no win nehodlam zas dva dny preinstalovavat pres 200 jednotlivejch aktualizaci a pres 30 ovladacu uz nikdy to to raci zaplatim profikum nez se s tim nervovat :-D s tim win nic neni licenci mam zespodu na notasi a samotnej sw od znameho co mel k pocitaci... Protoze k notebooku mi to vubec nepribalili...