Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem diskov na LG DVD s HDD

LG DVD s HDD
stava sa mi problem ze po napaleni a finalizacii DVD mi na akomkolvek DVD prehravaci , teda aj tom LG kde to bolo vytvorene
nefunguje DVD odmietne ho akoze ho nevie precitat. Potom ten disk idem na napalovcke cez NEro znova napalit tam mam mnozstvo
hlaseni:
UNrecoverable read error at LBA 1029-1032
potom ho napali- pri napalovani to rapluje akoby ten NERO kazdu chvilu zhasinal,
a ten prepaleny disk funguje /stalo sa ze ale posledna cast filmu bola trhana/.
Cim to bude ,je poskodeny LG DVD s HDD alebo si nerozumie s komkretnym DVD EMTEC alebo co.

ak to robi len s DVD EMTEC a s ostatnymi nie, tak potom je to jasne:

si nerozumie s konkretnym DVD EMTEC

ale mozes skusit:
skus niekedy skontrolovat po vypaleni Nero CD/DVD Speedom kvalitu vypaleneho Emtec DVD a potom skus ine DVD a porovnaj pocet chyb.