Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada k výběru nového pc.

Dobrý den chtěl bych si pořídit nové pc (desktop)které by mělo sloužit primárně na hraní pc her. Mělo by se vlézt do částky cca 18000 Kč (včetně OS,monitoru a klávesnice) a udělal jsem si takový předběžný seznam http://www.czc.cz/2lpe1ku34ig75a0pc756dmg8db/sezna m a chci se zeptat hlavně jestli tam je všechno co pro používání pc potřebuji (myš mám) a zdali neexistuje některá ze součástek lepší za stejnou cenu nebo stejná ale za lepší cenu popř. co byste doporučili :) . předem děkuji za jakoukoliv odpověd

co byste doporučili

Doporučuji zvýšit limit, jelikož OS Win + monitor = 6 000,- a za 12 000,- to nebude moc herní stroj, nýbrž ošizený nespolehlivý, uřvaný paskvil.
(to už je vidět na tebou vybraných komponentách které jsou nejdůležitější součásti PC = deska, zdroj)