Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto zakladní deska na pc duvody poruch

dobrý den chci se zeptat zakladní deska na počitači muže odejít zdrojem vysokým třeba 400 watu že dostane zatěz a muže kvulí ní odejít zakladní deska i konzervátory na zakladní desku co sou že nafouknou se a nebude funkční deska to je ta chyba proč nefungujou lidem zakladní desky odejdou a není to tím že konzervátory odchazí sami nemužou odejít si myslím z ničeho nic musí se s ní něco udělat aby nešla prosím o přímou odpověd abych tomu chapal docela počítačum rozumím děkuji mockrát
Lock. Buď budeš pokračovat v původním dotazu, nebo nebudeš pokračovat vůbec. Další dotaz na konzervátor = ban. (karel)

***docela počítačum rozumím***

asi moc ne kdyz KONDENZATORUM!!! rikate konzervátory

a ano mohou se nafouknout ale to se spise stavalo u starsich desek pri nekvalitnich soucastkach a vysokych taktech CPU(AMD atd)...