Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Vážně mi někdo smazal dotaz?

Viz nadpis.
Měl jsem tu své vlákno s problémem při instalaci aplikací na tablet. Opravdu mi ten dotaz někdo smazal? Bez upozornění na špatně zvolenou poradnu, bez předchozího zámku, beze slova?

Svůj dotaz nemůžu najít ani vyhledávání, ani při prokliknutí na "Moje", ani pokud vypíšu všechny kategorie.
lock (karel)

V pravidlech nic takového není. Můj dotaz se týká instalace aplikace, je lhostejno že se jedná o hru. Neptal jsem se zde na její hraní, herní zásek ani nic takového. Na pc poradně je dokonce kategorie mobily, řeší se tu i tablety naprosto běžně. Smazání dotazu bez jakéhokoliv upozornění, informace byť jen via PM či jakékoliv zpětné vazby považuji za vysoce neprofesionální a je v tomto směru pro mne stejným zklamáním, jako byly změny které prováděli modi na TP v obsahu příspěvků uživatelů.

EDIT: Smysl to má, protože obě poradny navštěvují naprosto odlišné skupiny lidí. Na PC poradně je daleko vyšší návštěvnost než na herní, na to ani nepotřebuji statistiky. Na herní je zase větší šance, že se někdo setkal konkrétně s tímto příspěvkem.
Duplicita na obou poradnách z mého pohledu má smysl.

Vykání z Tvé strany mne mrzí.

V pravidlech nikdy nebude všechno. Duplicita se tu netolerovala nikdy. Já chápu, že je to někdy náročné, ale tazatel si musí vybrat, kde se zeptá. Toto konkrétní téma patří na herní právě proto, že jde o hru (a je lhostejno, jestli o její instalaci nebo její hraní).
Upozornění každému neposílám, často moderuji z mobilu, takže to ani moc nejde.
Vykání je profesní deformace, na internetu použiji tu formu, která mne zrovna napadne, takže Tě to mrzet nemusí, není to osobní.

(a je lhostejno, jestli o její instalaci nebo její hraní)

Tak to prr! Pokud je problém s instalací, tak je jedno, jestli je to hra, nebo jakákoliv jiná aplikace. Na herní by měly být řešeny primárny hry samotný, nikoliv tak už technický potíže. Pokud jde o mobil, je to prakticky naprosto jedno, zda je to aplikace na hlídání sežraných kalorií, nebo hra. Docela mě sere, že jakmile je v dotazu zmínka o hře, okamžitě to někteří modi a admini hrnou na herní poradnu, aniž by se obtěžovali zamyslet, kde je jádro dotazu.

Pane Ficka, buďte tak laskav a nepřiživujte svou zášť na mém dotazu. Scházejí se zde inteligentní lidé které jsem požádal o radu a jediný problém který aktuálně s poradnou mám je ten, že jsem nebyl vyrozuměn proč byl můj dotaz smazán aniž bych se na to sám musel tázat a pídit se po tom.

Nez jsem si precetl diskusi chtel jsem ti napsat ze se mi stalo neco podobneho, ale tvoje bylo evidentne opravdu smazano. No ja mel/mam na PC poradne tema o zadelani pruduchu v bocnici PC. Nvm proc ale v Moje jsem to nemohl najit, mozna nejaky bug. Pomoci google jsem to ale nasel hnedka.

Pan Ficka, vy jste dobry rypal teda.