Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Herní" notebook do 19 500Kč

Dobrý den, píši sem z důvodu nerozhodnosti při koupi notebooku. Záměrně jsem umístil slovo herní do uvozovek, protože vím, že notebook herní prostě není a ani nebude( alepsoň v této cenové relaci ) ale i přesto bych byl velice rád kdyby se zde našel někdo, kdo by mi tu hodil při nejlepším odkaz přímo z e-shopu jako alza, czc a podobně.

Předem díky za jakékoliv rady a připomínky. :-):beer:

Lenovo, hraju na něm battlefield 3 Sigle na střední a mp na nízké detaily s fps tak 60 :) takže jedině doporučuji. Jediné mínus tohoto notebooku je malé rozlišení, ale dá se to přežít :)...
K tomu je hubenej, vydrží dlouho na beterii při práci, ale asi si 2 000 připlatíš :)´, ale podle mě se to vyplatí :)
Vše mi tam zatím funguje, teda jednou sem ho musel reklamovat kvůli desce, ale to byla chyba jednoho kusu :)